Nie chodzi o poziom artystyczny ani o porównywanie umiejętności uczestników. Nie ma tu miejsca na ocenianie, kto wypadł lepiej, a kto gorzej. Jedni ćwiczą bowiem od kilku miesięcy, inni od kilku lat. W GOK-owisku najważniejsze jest to, by dzieci mogły zaprezentować się na miarę swoich możliwości.
W piątek 12 grudnia mieliśmy przyjemność zobaczyć i usłyszeć uczestników naszych sekcji tematycznych. Publiczność mogła podziwiać prace i działania sekcji artystycznej, występy wokalne oraz instrumentalne. Zaprezentowali również uczestnicy zajęć kulinarnych w ramach ciastoterapii, a także sekcja karate oraz członkowie Młodzieżowego Klubu Wolontariatu.
Każdy z występów i prezentacji był dowodem ogromnego zaangażowania, systematycznej pracy oraz pasji, jaką młodzi uczestnicy wkładają w rozwijanie swoich zainteresowań. Wszyscy zaprezentowali się znakomicie. Powiedzieć, że jesteśmy dumni, to zdecydowanie za mało – emocje i radość towarzyszące temu wydarzeniu udzieliły się zarówno organizatorom, jak i licznie zgromadzonym rodzicom.
GOK-owisko było również doskonałą okazją do złożenia podziękowań naszym sponsorom, którzy wspierają działalność i rozwój lokalnych inicjatyw. Serdecznie dziękujemy kołaczkowskiemu oddziałowi Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kołaczkowie za okazaną pomoc i zaufanie.
![]()



















.png)

