Wyniki

Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminnej Zrzeszenia LZS w Kołaczkowie – Gałęzewice 15.10.2017 r.
Ferma Szafarek Zieliniec – OSP Kaczanowo (1:1)
PHU POL – Budziłowo (3:2)
Ferma Szafarek Zieliniec – PHU POL (0:3)
OSP Kaczanowo – Budziłowo (1:4)
PHU POL – OSP Kaczanowo (1:1)
Ferma Szafarek Zieliniec – Budziłowo (1:3)
Końcowe wyniki:
I miejsce – PHU POL 7 pkt.
II miejsce – Budziłowo 6 pkt.
III miejsce – OSP Kaczanowo 2 pkt.
IV miejsce – Ferma Szafarek Zieliniec 1 pkt.


Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo – Gałęziewice 08.10.2017 r.
Rezultaty spotkań:
Ferma Szafarek Zieliniec – PHU POL (1:5)
PHU POL – Budziłowo (3:2)
Budziłowo – Ferma Szafarek Zieliniec (7:0)
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – PHU POL 
II miejsce – Budziłowo
III miejsce – Ferma Szafarek Zieliniec


Wyniki Biegu o Złoty Kłos – 09.07.2017 r.
Open
OpenGK_2017


Wyniki rozgrywek Letniej Ligi Piłki Nożnej sezon 2017 r.

Wyniki od 30.04.2017 do 25.06.2017 r.

Tabela na dzień 25.06.2017 r.


Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przew. Rady Gminy w Kołaczkowie – 23.04.2017 r. 
Wyniki:
Budziłowo – PHU Pol (5:2)
PHU Pol  – Ferma Szafarek Zieliniec (3:3)
Ferma Szafarek Zieliniec – Budziłowo (3:1)
I miejsce Ferma Szafarek Zieliniec, 
II miejsce Budziłowo
III miejsce PHU Pol
Wręczenia nagród drużynom dokonała Przew. Rady Gminy Kołaczkowo Pani Danuta Grabowska w asyście Przew. Rady Gm. Z. LZS w Kołaczkowie Pana Edmunda Kubisa.


Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Boryny – 02.04.2017 r.
Grupa I godz. 08:00
Gamatechnik – Elektromarket (4:4)
Ferma Szafarek Zieliniec – Sokolniki (3:5)
Elektromarket – Fundamenty (3:5)
Gramatechnik – Sokolniki (5:1)
Ferma Szafarek Zieliniec – Fundamenty (2:6)
Elektromarket – Sokolniki (4:3)
Gamatechnik – Fundamenty (11:3)
Elektromarket – Ferma Szafarek Zieliniec (0:1)
Sokolniki – Fundamenty (3:2)
Gamatechnik – Ferma Szafarek Zieliniec (7:5)
Wyniki grupy I:
1. miejsce Gamatechnik 10 pkt.
2. miejsce Sokolniki 6 pkt.
3. miejsce Fundamenty 6 pkt.
4. miejsce Elektromarket 4 pkt
5. miejsce Ferma Szafarek Zieliniec 3 pkt
Grupa II godz. 11:30
Budziłowo – Kaczanowo (10:2)
For Link Kołaczkowo – Gałęzewice (4:1)
Budziłowo – Gałęzewice (3:5)
Kaczanowo – For Link Kołaczkowo (1:4)
Kaczanowo – Gałęzewice (0:4)
Budziłowo – For Link Kołaczkowo (3:3)
Wyniki II grupy:
1. miejsce For Link Kołaczkowo 7 pkt.
2. miejsce Gałęzewice 6 pkt
3. miejsce Budziłowo 4 pkt.
4. miejsce – Kaczanowo 0 pkt
W półfinale wyniki przedstawiały następująco:
Gamatechnik – Gałęzewice (10:5)
Sokolniki – For Link Kołaczkowo (2:5)
W finale wyniki przedstawiały się następująco:
Gamatechnik – For Link Kołaczkowo (2:3)
Gałęzewice – Sokolniki (0:4)
Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
1. miejsce – For Link Kołaczkowo
2. miejsce – Gamatechnik
3. miejsce – Sokolniki
4. miejsce – Gałęzewice


Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboys – 19.03.2017 r. 
W turnieju wzięły udział trzy zespoły. Rozgrywki rozegrano systemem „każdy z każdym”. Wyniki przedstawiają się następująco:
Durczak i Koledzy – Artur i Przyjaciele (7:9)
Artur i Przyjaciele – Oldboys (7:2)
Oldboys – Durczak i Koledzy (2:5)
Klasyikacja końcowa:
I miejsce – Artur i Przyjaciele
II miejsce – Durczak i Koledzy
III miejsce – Oldboys 
Dla wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju zostały ufundowane nagrody w postaci piłek halowej oraz puchar. Wręczenia dokonał Przew. R.Gm. Z LZS Edmund Kubis.


Gminny Turniej Piłki  Ręcznej – 19.03.2017r.
W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Z grupy wyszły po dwie drużyny. Wyniki spotkań:
I grupa
Budziłowo – Kołaczkowo (5:3)
Budziłowo – Kołaczkowo Gościnnie (7:16)
Kołaczkowo – Kołaczkowo Gościnnie (21:13)
II grupa
OWDiR Kołaczkowo – Wataha Wilków (5:13)
Wataha Wilków – Szpokojne Szczypiorki (8:17)
Szpokojne Szczypiorki – OWDiR Kołaczkowo (18:2)
Półfinał:
Kołaczkowo – Wataha Wilków (20:7)
Kołaczkowo Gościnnie – Szpokojne Szczypiorki (9:11)
Mecz o trzecie miejsce 
Kołaczkowo Gościnnie – Wataha Wilków (17:9)
Mecz o pierwsze miejsce
Szpokojne Szczypiorki – Kołaczkowo (8:8), w dogrywce (4:7)
Klasyfikacja końcowa drużyn:
I miejsce – Kołaczkowo
II miejsce – Szpokojne Szczypiorki
III miejsce – Kołaczkowo Gościnnie
IV miejsce – Wataha Wilków
Najlepsze drużyny otrzymały nagrody w postaci piłek ręcznych ufundowanych przez Gminę w Kołaczkowie. Wręczenia dokonał Przew. R.Gm. Z LZS Edmund Kubis.


Halowy Turniej Piłki Siatkowej – 05.03.2017r. 
W turnieju uczestniczyły 3 drużyny. Wyniki przedstawiają się następująco:
Spomntan TEAM – Dzieciuch TEAM (25:11, 25:14)
Dzieciuch TEAM – Cokolwiek TEAM (25:20, 25:17)
Cokolwiek TEAM – Spomntan TEAM (15:25, 25:17, 8:15)
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Spomntan TEAM 
II miejsce Dzieciuch TEAM 
III miejsce Cokolwiek TEAM 
Każda drużyna otrzymała piłki do gry w siatkówkę, a zwycięzcy pamiątkową statuetkę.


Wyniki 20. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (26.02.2017 r.)
TW Kołaczkowo – Bieganowo (7:6)
Sokół Sokolniki – Budziłowo (4:6)
Ferma Szafarek Zieliniec – Oldboys (2:5)
Gałęzewice Team – Krzywa Góra (10:2)
LZS Sokolniki – For-link Kołaczkowo (3:3)


Wyniki 19. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (19.02.2017 r.)
Bieganowo – Sokół Sokolniki (4:10)
Gałęzewice – Budziłowo (5:1)
LZS Sokolniki – Oldboys (5:2)
Ferma Szafarek Zieliniec – TW Kołaczkowo (2:12)
Team Krzywa Góra – For-link Kołaczkowo (2:10)


Wyniki 18. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (12.02.2017 r.)
Gałęzewice – Bieganowo (5:3)
LZS Sokolniki – Team Krzywa Góra (9:4)
TW Kołaczkowo – Oldboys (4:2)
Sokół Sokolniki – For-link Kołaczkowo (4:6)
Ferma Szafarek Zieliniec – Budziłowo (3:7)


Wyniki 17. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (05.02.2017 r.)
TW Kołaczkowo – Budziłowo (6:2)
Ferma Szafarek Zieliniec – Gałęzewice (6:3)
Oldboys – For Link Kołaczkowo (2:3)
Bieganowo – LZS Sokolniki (4:5)
Sokół Sokolniki – Team Krzywa Góra (11:2)


Wyniki 16. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (04.02.2017 r.)
Team Krzywa Góra – Bieganowo (1:2)
LZS Sokolniki – Budziłowo (13:1)
Gałęzewice – Oldboys (3:6)
Ferma Szafarek Zieliniec – Sokół Sokolniki (1:5)
TW Kołaczkowo – For Link Kołaczkowo (-:-)


Wyniki 15. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (29.01.2017)
Oldboys – Sokół Sokolniki (-:-)
LZS Sokolniki – TW Kołaczkowo (4:4)
TEAM Krzywa Góra – Budziłowo (0:17)
Ferma Szafarek Zieliniec – Bieganowo (1:8)
Gałęzewice – For Link Kołaczkowo (1:8)


Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieży Szkół Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo – 31.01.2017 r.
I miejsce Multi TEAM Borzykowo 12 pkt. bramki 16:4
II miejsce ZKS Kołaczkowo 9 pkt. bramki 10:4
III miejsce FC Klamot 6 pkt. bramki 5:8
IV miejsce FC Mrówki Kołaczkowo 3 pkt. bramki 7:13
V miejsce FC Druty Sokolniki 0 pkt. bramki 4:13


Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kołaczkowo – 30.01.2017 r.
I miejsce Termalika Grabowo Król. 10 pkt. bramki 30:0
II miejsce OWDiR Kołaczkowo 10 pkt. bramki 26:0
III miejsce SP Sokolniki 6 pkt. bramki 15:20
IV miejsce Społeczna SP Wszembórz 3 pkt. bramki 6:27
V miejsce SP Bieganowo 0 pkt. bramki 0:30


Zimowa Spartakiada Dzieci i Młodzieży – Kołaczkowo 28.01.2017 r.
Slalom z piłką
Szkoła podstawowa
I miejsce Mikołaj Grabowski (Kołaczkowo)
II miejsce Michał Kominkiewicz (Kołaczkowo)
III miejsce Kacper Kominkiewicz (Kołaczkowo)
Gimnazjum i starsi
I miejsce Julia Pruchniewicz (Grabowo Król.)
II miejsce Dagmara Jackowska (Kołaczkowo)
Rzut kośćmi
Szkoła podstawowa
I miejsce Mikołaj Grabowski (Kołaczkowo)
II miejsce Bartosz Koska (Żydowo)
III miejsce Kamil Dębicki (Borzykowo)
Gimnazjum i starsi
I miejsce Ola Dymińska (Września)
II miejsce Julia Pruchniewicz (Grabowo Król.)
III miejsce Dagmara Jackowska (Kołaczkowo)
Warcaby:
Szkoła podstawowa
I miejsce Kacper Kominkiewicz (Kołaczkowo)
II miejsce Mikołaj Grabowski (Kołaczkowo)
III miejsce Jakub Dębicki (Borzykowo)
Gimnazjum i starsi
I miejsce Julia Pruchniewicz (Grabowo Król.)
II miejsce Dagmara Jackowska (Kołaczkowo)
Sadzenie ziemniaków na czas
Szkoła podstawowa
I miejsce Michał Kominkiewicz (Kołaczkowo)
II miejsce Kacper Kominkiewicz (Kołaczkowo)
III miejsce Alicja Pruchniewicz (Grabowo Król.)
Gimnazjum i starsi
I miejsce Julia Pruchniewicz (Grabowo Król.)
II miejsce Dagmara Jackowska (Kołaczkowo)
Skok w worku
Szkoła podstawowa
I miejsce Michał Kominkiewicz (Kołaczkowo)
II miejsce Kacper Kominkiewicz (Kołaczkowo) 
III miejsce Alicja Pruchniewicz (GrabowoKról.)
Gimnazjum i starsi
I miejsce Julia Pruchniewicz (Grabowo Król)
II miejsce Dagmara Jackowska (Kołaczkowo) 
Strzelanie z wiatrówki
Szkoła podstawowa
I miejsce Bartosz Koska (Kołaczkowo)
II miejsce Kacper Kominkiewicz (Kołaczkowo)
III miejsce Samuel Barbużiński (Borzykowo)
Gimnazjum i starsi
I miejsce Julia Pruchniewicz (Grabowo Król.)
II miejsce Ola Dymińska (Września)
III miejsce Dagmara Jackowska (Kołaczkowo)
Konkurs czytelniczy:
Klasa I-III:
I miejsce Julia Filipiak (Gorazdowo)
II miejsce Alicja Pruchniewicz (Grabowo Król.)
III miejsce Maksymilian Pawlak (Kołaczkowo)
Klasa IV-VI:
I miejsce Oliwia Pruchniewicz (Grabowo Król.)
II miejsce Michał Kominkiewicz Kołaczkowo) 
III miejsce Kacper Kominkiewicz (Kołaczkowo)
Gimnazjum:
I miejsce Julia Pruchniewicz (Grabowo Król.)
II miejsce Dominik Szymański (Borzykowo)
III miejsce Dagmara Jackowska (Kołaczkowo)
Każdy z uczestników otrzymał słodycze i napój, a trzy pierwsze miejsca w poszczególnych
konkurencjach nagrodzono upominkami.


Wyniki 14. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (22.01.2017 r.)
LZS Sokolniki – Gałęzewice (4:6)
Oldboys – Bieganowo (8:1)
For Link Kołaczkowo – Budziłowo (6:5)
Sokół Sokolniki – TW Kołaczkowo (3:5)
Team Krzywa Góra – Ferma Szafarek Zieliniec (2:3)


Wyniki 13. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (15.01.2017 r.)
LZS Sokolniki – Sokół Sokolniki (16:4)
Oldboys Team – Krzywa Góra (4:1)
Ferma Szafarek Zieliniec – For Link Kołaczkowo (3:8)
Bieganowo – Budziłowo (6:4)
TW Kołaczkowo – Gałęzewice (6:6)


Wyniki 12. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (08.01.2017 r.)
Ferma Szafarek Zieliniec – LZS Sokolniki (2:8)
Budziłowo – Oldboys (1:5)
Bieganowo – For link Kołaczkowo (2:7)
Gałęzewice – Sokół Sokolniki (8:6)
TW Kołaczkowo – Team Krzywa Góra (9:4)


Wyniki 11. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (07.01.2017 r.)
Ferma Szafarek Zieliniec – Bieganowo (5:0)
Oldboys – Budziłowo (5:3)
For Link Kołaczkowo – Sokół Sokolniki (9:3)
LZS Sokolniki – TW Kołaczkowo (5:3)
TEAM Krzywa Góra – Gałęzewice (1:10)


Wyniki 10. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (18.12.2016) r.
Bieganowo – Gałęzewice (3:6)
Oldboys – For Link Kołaczkowo (5:9)
LZS Sokolniki – Sokół Sokolniki (7:5)
Budziłowo – TW Kołaczkowo (5:6)
TEAM Krzywa Góra – wolne


Wyniki 9. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (17.12.2016) r.
Bieganowo – TW Kołaczkowo (2:9)
Oldboys – TEAM Krzywa Góra (9:2)
LZS Sokolniki – Budziłowo (9:3)
Gałęzewice – Ferma Szafarek Zieliniec (10:2)
For Link Kołaczkowo – wolne


Wyniki 8. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (11.12.2016 r.)
LZS Sokolniki – TEAM Krzywa Góra (15:3)
Bieganowo – Oldboys (1:13)
TW Kołaczkowo – Ferma Szafarek Zieliniec (6:2)
Gałęzewice – Budziłowo (2:6)
Sokół Sokolniki – wolne


Wyniki 7. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (10.12.2016 r.)
Gałęzewice – LZS Sokolniki (5:7)
Ferma Szafarek Zieliniec – Sokół Sokolniki (4:9)
For Link Kołaczkowo – TW Kołaczkowo (3:4)
Budziłowo – TEAM Krzywa Góra (4:4)
Oldboys – wolne


Wyniki 6. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (04.12.2016 r.)
Bieganowo – Budziłowo (2:6)
Old Boys – Ferma Szafarek Zieliniec (9:4)
For Link Kołaczkowo – TEAM Krzywa Góra (9:2)
Gałęzewice – Sokół Sokolniki (1:1)
TW Kołaczkowo – TEAM Września (26:0)
LZS  Sokolniki – wolne


Wyniki 5. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (03.12.2016 r.)
Bieganowo – For Link Kołaczkowo (3:10)
Gałęzewice – Oldboys (7:2)
LZS Sokolniki – TW Kołaczkowo (-:-)
Budziłowo – Sokół Sokolniki (4:2)
TEAM Krzywa Góra – TEAM Września (14:3)
Ferma Szafarek Zieliniec – wolne


Wyniki 4. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (27.11.2016 r.) 
TEAM Krzywa Góra – Bieganowo (5:1)
Oldboys – LZS Sokolniki (2:4)
For Link Kołaczkowo – Ferma Szafarek Zieliniec (6:5)
Sokół Sokolniki – TW Kołaczkowo (5:11)
Budziłowo – TEAM Września (6:4)
Gałęzewice – wolne


Wyniki 3. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (20.11.2016 r.) 
LZS Sokolniki – Ferma Szafarek Zielinie (5:3)
Oldboys – Sokół Sokolniki (3:1)
For Link Kołaczkowo – Budziłowo (6:5)
TEAM Krzywa Góra – TW Kołaczkowo (1:6)
Gałęzewice – TEAM Września (7:0)
Bieganowo – wolne


Wyniki 2. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (13.11.2016 r.) 
Bieganowo – Sokół Sokolniki (2:6)
LZS  Sokolniki – For Link Kołaczkowo (13:1)
Old Boys – TEAM Września (13:1)
Ferma Szafarek Zieliniec – TEAM Krzywa Góra (9:4)
Gałęzewice – TW Kołaczkowo (0:9)
Budziłowo – wolne


Wyniki 1.  kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017 (06.11.2016 r.)
TEAM Krzywa Góra – Sokół Sokolniki (5:10)
Oldboys – TW Kołaczkowo (4:6)
LZS Sokolniki – Bieganowo (8:2)
For Link Kołaczkowo – Gałęzewice (7:3)
Ferma Szafarek Zieliniec – Budziłowo (2:7)
TEAM Września – wolne


Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo 02.10.2016r., boisko w Gorazdowie
Ferma Szafarek Zieliniec – Krzywa Góra (4:1)
Krzywa Góra – Gałęzewice (0:6)
Gałęzewice – Ferma Szafarek Zieliniec (2:2)
1. miejsce Gałęzewice
2. miejsce Ferma Szafarek Zieliniec
3. miejsce Krzywa Góra
Nagrody w postaci pucharów i piłek nożnych zostały ufundowane przez Gminę w Kołaczkowie. Wręczenia dokonała Wójt Gminy Teresa Waszak.


35. Bieg o Złoty Kłos 10.07.2016 r. – Wyniki Open, Wyniki Gmina Kołaczkowo


Letnia Liga Piłki Nożnej 12.06.2016 r. (VI kolejka)
LZS Sokolniki – Sokół Sokolniki (7:0)
TW Kołaczkowo – Gałęzewice (6:4)
Budziłowo TEAM – Krzywa Góra (5:0)
For Link Kołaczkowo – Zieliniec Szafarek (16:2)


Letnia Liga Piłki Nożnej 05.06.2016 r. (V kolejka)
LZS Sokolniki – TEAM Krzywa Góra (4:2)
For Link Kołaczkowo – Gałęzewice (3:2)
TW Kołaczkowo – Sokół Sokolniki (11:4)
Zieliniec Szafarek – Budziłowo (2:4)


Letnia Liga Piłki Nożnej 29.05.2016 r. (IV kolejka)
For Link Kołaczkowo – TEAM Krzywa Góra (12:3)
LZS Sokolniki – Gałęzewice (4:1)
TW Kołaczkowo – Zieliniec Szafarek (14:1)
Budziłowo – Sokół Sokolniki (1:5)


Letnia Liga Piłki Nożnej 22.05.2016 r. (III kolejka)
LZS Sokolniki – TW Kołaczkowo (5:4)
Gałęzewice – Sokół Sokolniki (2:2)
For Link Kołaczkowo – Budziłowo (6:0)
TEAM Krzywa Góra – Zieliniec Szafarek (5:2)


Letnia Liga Piłki Nożnej 15.05.2016 r. (II kolejka)
For Link Kołaczkowo – TW Kołaczkowo (7:5)
LZS Sokolniki – Budziłowo (9:3)
Gałęzewice – Zieliniec Szafarek (6:1)
Sokół Sokolniki – TEAM Krzywa Góra (4:0)


Letnia Liga Piłki Nożnej 08.05.2016 r. (I kolejka)
LZS Sokolniki – For Link Kołaczkowo (5:2)
TW Kołaczkowo – Budziłowo (6:2)
Gałęzewice – TEAM Krzywa Góra (7:3)
Sokół Sokolniki – Zieliniec Szafarek (5:1)


40. Międzywojewódzki Pieszy Rajd Reymontowski – Komunikat_2016


Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przew. Rady Gminy Kołaczkowo – Gorazdowo 01.05.2016 r.
Zieliniec Szafarek – For Link Kołaczkowo (1:4)
Gałęzewice – Budziłowo (0:0)
Zieliniec Szafarek – K&L Gałęzewice (0:5)
For Link Kołaczkowo – Budziłowo (5:0)
Zieliniec Szafarek – Budziłowo (0:3)
For Link Kołaczkowo – K&L Gałęzewice (3:0)
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce For Link Kołaczkowo
II miejsce Gałęzewice
III miejsce Budziłowo
IV miejsce Zieliniec Szafarek


Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Boryny – 10.04.2016 r. Wyniki


Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboys – 03.04.2016 r.

Wyniki spotkań:

Durczak i Koledzy – Artur i Przyjaciele 9:7

Artur i Przyjaciele – Oldboys 3:6

Oldboys – Durczak i Koledzy 9:3

I miejsce – Oldboys

II miejsce – Durczak i Koledzy

III miejsce – Artur i Przyjaciele


Gminny Turniej Piłki Ręcznej – 20.03.2016r. 
Wyniki I grupy:
HANDBALL Kołaczkowo – FC Zieliniec 17:3
LZS Budziłowo – FC Zieliniec 13:3
HANDBALL Kołaczkowo – LZS Budziłowo 14:5
Wyniki II grupy:
FC ALBATROSY – Kołaczkowo Gościnnie 3:12
Półfinał:
Kołaczkowo Gościnnie – LZS Budziłowo 12:11
HANDBALL Kołaczkowo – FC ALBATROSY 19:6
Mecz o trzecie miejsce:
LZS Budziłowo – FC ALBATROSY 13:11
Mecz o pierwsze miejsce:
Kołaczkowo Gościnnie – HANDBALL Kołaczkowo 5:15
Klasyfikacja końcowa drużyn:
I miejsce – HANDBALL Kołaczkowo
II miejsce – Kołaczkowo Gościnnie
III miejsce – LZS Budziłowo
IV miejsce – FC ALBATROSY
Najlepsze drużyny otrzymały nagrody w postaci piłek ręcznych ufundowanych przez Gminę w Kołaczkowie.


Turniej Tenisa Stołowego – 13.03.2016 r.
W zawodach wzięło udział 28 osób. 
W kategorii kobiet:
I miejsce Ewelina Nowak Borzykowo
II miejsce Wioletta Dzienniak Spławie
III miejsce Urszula Grabowska Kołaczkowo
W kategorii wiekowej do 15 lat chłopców
I miejsce Norbert Szymański Borzykowo
II miejsce Eryk Podlewski Borzykowo
III miejsce Adam Klamecki Kołaczkowo
IV miejsce Dominik Podlewski Borzykowo
W kategorii wiekowej 15-40 mężczyzn
I miejsce Krystian Orwat Kołaczkowo
II miejsce Maciej Waszak Kołaczkowo
III miejsce Dominik Szymański Borzykowo
W kategorii wiekowej powyżej 40 lat mężczyzn
I miejsce Grzegorz Szymański Borzykowo
II miejsce Jarosław Antkowiak Kołaczkowo
III miejsce Piotr Harkawy Sokolniki
Dla trzech najlepszych osób w poszczególnych kategoriach wiekowych Gmina Kołaczkowo ufundowała nagrody w postaci zestawów do ping ponga.


Halowy Turniej Piłki Siatkowej – 06.03.2016 r.
I grupa
Zryw Grabowo Król. – FCŚ Namydleni 8:15, 9:15
FC Siatkarze – UKS Iskra Kołaczkowo 15:2, 15:6
Zryw Grabowo Król. – UKS Iskra Kołaczkowo 15:13, 15:11
FC Siatkarze – FCŚ Namydleni 15:13, 11:15, 10:7
Zryw Grabowo Król. – FC Siatkarze 10:15, 13:15
FCŚ Namydleni – UKS Iskra Kołaczkowo 15:12, 15:8
I miejsce – FC Siatkarze 6 pkt.
II miejsce – FCŚ Namydleni 5 pkt.
II grupa
TEAM Artur – Gałęzewice 15:13, 8:15, 10:7
Dzikie Dziki – TEAM Artur 15: 9, 15:10
I miejsce – Dzikie Dziki 3 pkt.
II miejsce – Gałęzewice 3 pkt.
Półfinał:
FC Siatkarze – Gałęzewice 15:6, 15:9
FCŚ Namydleni – Dzikie Dziki 13:15, 13:15
Drużyny grające o III miejsce:
Gałęzewice – FCŚ Namydleni 12:15, 15:11, 10:5
Drużyny grające o I miejsce:
FC Siatkarze – Dzikie Dziki 19:25, 25:27
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Dzikie Dziki
II miejsce FC Siatkarze
III miejsce Gałęzewice
IV miejsce FCŚ Namydleni
Każda drużyna otrzymała piłki do gry w siatkówkę oraz dyplomy, a zwycięzcy pamiątkową statuetkę.


Tabela Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 <TUTAJ>


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 28.02.2016 r. (22 kolejka)
Zieliniec Szafarek – STAL-POL Kaczanowo 4:3
Oldboys – Budziłowo 6:2
For Link Kołaczkowo – Sokół Sokolniki 8:2
FC Sokolniki – FC Grabowo Król. 3:12
TEAM Krzywa Góra – K&L Gałęzewice 3:9
TW Kołaczkowo – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 27.02.2016 r. (21 kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – For Link Kołaczkowo 4:7
K&L Gałęzewice – Oldboys 4:5
FC Sokolniki – TW Kołaczkowo 1:8
Budziłowo – Sokół Sokolniki 0:22
TEAM Krzywa Góra – FC Grabowo Król. 7:6
Zieliniec Szafarek – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 21.02.2016 r. (20. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – K&L Gałęzewice 1:5
Oldboys – For Link Kołaczkowo 6:1
FC Sokolniki – Sokół Sokolniki 1:3
Budziłowo – TW Kołaczkowo 1:8
Zieliniec Szafarek – FC Grabowo Król. 2:7
TEAM Krzywa Góra – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 20.02.2016 r. (19. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – TW Kołaczkowo 2:9
Oldboys – TEAM Krzywa Góra 17:4
FC Sokolniki – Budziłowo 0:13
K&L Gałęzewice – Zieliniec Szafarek 11:3
Sokół Sokolniki – FC Grabowo Król. 7:6
For Link Kołaczkowo – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 14.02.2016 r. (18. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – Oldboys 3:6 
FC Sokolniki – TEAM Krzywa Góra 8:3 
TW Kołaczkowo – Zieliniec Szafarek 12:1 
K&L Gałęzewice – Budziłowo 4:3 
For Link Kołaczkowo – FC Grabowo Król. 9:3 
Sokół Sokolniki – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 13.02.2016 r. (17. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – FC Grabowo Król. 8:4 
K&L Gałęzewice – FC Sokolniki 9:6 
Zieliniec Szafarek – Sokół Sokolniki 3:4 
Budziłowo – TEAM Krzywa Góra 1:9 
For Link Kołaczkowo – TW Kołaczkowo 3:3 
Oldboys – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 07.02.2016 r. (16. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – Budziłowo 1:14
Oldboys – Zieliniec Szafarek 8:0
For Link Kołaczkowo – TEAM Krzywa Góra 8:2
K&L Gałęzewice – Sokół Sokolniki 10:5
TW Kołaczkowo – FC Grabowo Król. 11:3
FC Sokolniki – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 31.01.2016 r. (15. kolejka)
TEAM Krzywa Góra – STAL-POL Kaczanowo 3:6
Oldboys – FC Sokolniki 5:6
For Link Kołaczkowo – Zieliniec Szafarek 7:3
Sokół Sokolniki – TW Kołaczkowo 2:13
Budziłowo – FC Grabowo Król. 5:8
K&L Gałęzewice – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 24.01.2016 r. (14. kolejka)
FC Sokolniki – Zieliniec Szafarek 10:1
Oldboys – Sokół Sokolniki 5:5
For Link Kołaczkowo – Budziłowo 4:5
TEAM Krzywa Góra – TW Kołaczkowo 1:15
K&L Gałęzewice – FC Grabowo Król. 3:7
STAL-POL Kaczanowo – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 17.01.2016 r. (13. kolejka)

STAL-POL Kaczanowo – Sokół Sokolniki 11:2
FC Sokolniki – For Link Kołaczkowo 5:8
Oldboys – FC Grabowo Król. 4:7
Zieliniec Szafarek – TEAM Krzywa Góra 3:4
K&L Gałęzewice – TW Kołaczkowo 4:8
Budziłowo – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 10.01.2016 r. (12. kolejka)
TEAM Krzywa Góra – Sokół Sokolniki -:-
FC Sokolniki – STAL-POL Kaczanowo 11:6
Oldboys – TW Kołaczkowo 4:2
For Link Kołaczkowo – K&L Gałęzewice 8:3
Zieliniec Szafarek – Budziłowo 3:1
FC Grabowo Król. – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 09.01.2016 r. (11. kolejka)
Zieliniec Szafarek – STAL-POL Kaczanowo 5:6
Oldboys – Budziłowo 5:2
For Link Kołaczkowo – Sokół Sokolniki 8:6
FC Sokolniki – FC Grabowo Król. 7:6 
TEAM Krzywa Góra – K&L Gałęzewice 0:14
TW Kołaczkowo – wolne


Harmonogram II rundy Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 <TUTAJ>


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 03.01.2016 r. (10. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – For Link Kołaczkowo 0:9
K&L Gałęzewice – Oldboys 3:5
FC Sokolniki – TW Kołaczkowo 5:4
Budziłowo – Sokół Sokolniki 2:2
TEAM Krzywa Góra – FC Grabowo Król. 5:12
Zieliniec Szafarek – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 20.12.2015 r. (9. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – K&L Gałęzewice 1:11
Oldboys – For Link Kołaczkowo 3:2
FC Sokolniki – Sokół Sokolniki 5:6
Budziłowo – TW Kołaczkowo 3:11
Zieliniec Szafarek – FC Grabowo Król. 4:5
TEAM Krzywa Góra – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 19.12.2015 r. (8. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – TW Kołaczkowo 4:4
Oldboys – TEAM Krzywa Góra 10:3
FC Sokolniki – Budziłowo 9:4
K&L Gałęzewice – Zieliniec Szafarek 6:4
Sokół Sokolniki – FC Grabowo Król. 4:5
For Link Kołaczkowo – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 13.12.2015 r. (7. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – Oldboys 2:1
FC Sokolniki – TEAM Krzywa Góra 19:5
TW Kołaczkowo – Zieliniec Szafarek 9:3
K&L Gałęzewice – Budziłowo 3:5
For Link Kołaczkowo – FC Grabowo Król. 6:2
Sokół Sokolniki – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 12.12.2015 r. (6. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – FC Grabowo Król. 5:3
K&L Gałęzewice – FC Sokolniki 5:6
Zieliniec Szafarek – Sokół Sokolniki 0:5
Budziłowo – TEAM Krzywa Góra 3:2
For Link Kołaczkowo – TW Kołaczkowo 9:4
Oldboys – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 06.12.2015 r. (5. kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – Budziłowo 8:3
Oldboys – Zieliniec Szafarek 8:3
For Link Kołaczkowo – TEAM Krzywa Góra 17:4
K&L Gałęzewice – Sokół Sokolniki 10:4
TW Kołaczkowo – FC Grabowo Król. 5:5
FC Sokolniki – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 29.11.2015 r. (4. kolejka)
TEAM Krzywa Góra – STAL-POL Kaczanowo 4:8
Oldboys – FC Sokolniki 9:2
For Link Kołaczkowo – Zieliniec Szafarek 4:2 
Sokół Sokolniki – TW Kołaczkowo 5:12
Budziłowo – FC Grabowo Król. 6:6
K&L Gałęzewice – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 22.11.2015 r. (3. kolejka)
FC Sokolniki – Zieliniec Szafarek 9:5
Oldboys – Sokół Sokolniki 12:2
For Link Kołaczkowo – Budziłowo 5:1
TEAM Krzywa Góra – TW Kołaczkowo 0:21
K&L Gałęzewice – FC Grabowo Król. 3:6
STAL-POL Kaczanowo – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 15.11.2015 r. (2. kolejka) 
STAL-POL Kaczanowo – Sokół Sokolniki 6:10 
FC Sokolniki – For Link Kołaczkowo 2:4 
Oldboys – FC Grabowo Król. 5:3 
Zieliniec Szafarek – TEAM Krzywa Góra 4:1 
K&L Gałęzewice – TW Kołaczkowo 1:6 
Budziłowo – wolne


Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 08.11.2015 r. (1. kolejka)
TEAM Krzywa Góra – Sokół Sokolniki 3:4
FC Sokolniki – STAL-POL Kaczanowo 4:4
Oldboys – TW Kołaczkowo 5:5
For Link Kołaczkowo – K&L Gałęzewice 3:0
Zieliniec Szafarek – Budziłowo 3:5
FC Grabowo Król. – wolne


Harmonogram Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 <TUTAJ>


Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przew. Rady Gm. Z. LZS w Kołaczkowie – Gałęzewice 25.10.2015r.

Kolejność spotkań:
Sokół Sokolniki – K&L Gałęzewice (1:8)
Szafarek Zieliniec – For Link Kołaczkowo (2:8)
Sokół Sokolniki – Szafarek Zieliniec (1:3)
K&L Gałęzewice – For Link Kołaczkowo (2:0)
Szafarek Zieliniec – K&L Gałęzewice (1:4)
Sokół Sokolniki – For Link Kołaczkowo (2:4)
Wynik końcowy:
I miejsce K&L Gałęzewice 9 pkt.
II miejsce For Link Kołaczkowo 6 pkt.
III miejsce Szafarek Zieliniec 3 pkt.


Wyniki Letniej Ligi Piłki Nożnej –TABELA


 34. Bieg o Złoty Kłos – 12 lipca 2015 – OPEN


 Turniej o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo

W niedzielę 05 lipca 2015 r. na boisku sportowym w Gorazdowie rozegrano Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo. Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyn (LZS Gorazdowo, Krzywa Góra, K&L Gałęzewice, For Link Kołaczkowo). Zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym”. 
Wyniki poszczególnych spotkań:
LZS Gorazdowo – Krzywa Góra 0:3 (walkower)
For Link Kołaczkowo – K&L Gałęzewice 1:1
K&L Gałęzewice – LZS Gorazdowo 3:0 (walkower)
Krzywa Góra – For Link Kołaczkowo 2:4
LZS Gorazdowo – For Link Kołaczkowo 0:3 (walkower)
Krzywa Góra – K&L Gałęzewice 0:8
Wyniki końcowe:
I miejsce – K&L Gałęzewice
II miejsce – For Link Kołaczkowo 
III miejsce – Krzywa Góra


XXXIX Międzywojewódzki Pieszy Rajd Reymontowski KOMUNIKAT


 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przew. Rady Gminy Kołaczkowo – boisko sportowe Gorazdowo

Eliminacje 01.05.2015 r.
I grupa
Budziłowo – LZS Gorazdowo 1:5
LZS Gorazdowo – K&L Gałęzewice 3:8
K&L Gałęzewice – Budziłowo 5:1
II grupa 
For Link Kołaczkowo – Szafarek Zieliniec 1:0
Szafarek Zieliniec – Sokolniki 0:3
Sokolniki – For Link Kołaczkowo 1:3

Finał 03.05.2015 r.
K&L Gałęzewice – Sokolniki 3:0 (walkower)
For Link Kołaczkowo – LZS Gorazdowo 2:3
K&L Gałęzewice – LZS Gorazdowo 7:2

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – K&L Gałęzewice 
II miejsce – LZS Gorazdowo 
III miejsce – For Link Kołaczkowo


Wyniki finału Otwartego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Boryny – 19.04.2015 r.

Sokół Sokolniki – Sodkiewicz Elewacja Borzykowo 5:1
K&L Gałęzewice – Blaugrana Nekla 4:4
FOR LINK Kołaczkowo – LZS Sokolniki 1:3
Sokół Sokolniki – K&L Gałęzewice 2:1
Sodkiewicz Elewacja Borzykowo – LZS Sokolniki 4:3
Blaugrana Nekla – FOR LINK Kołaczkowo 3:1
K&L Gałęzewice – LZS Sokolniki 0:5
Sokół Sokolniki – Blaugrana Nekla 3:3
Sodkiewicz Elewacja Borzykowo – FOR LINK Kołaczkowo 6:2
Sokół Sokolniki – LZS Sokolniki 5:1
Sodkiewicz Elewacja Borzykowo – Blaugrana Nekla 3:3
K&L Gałęzewice – FOR LINK Kołaczkowo 2:4
Blaugrana Nekla – LZS Sokolniki 4:0
Sokół Sokolniki – FOR LINK Kołaczkowo 4:5
Sodkiewicz Elewacja Borzykowo – K&L Gałęzewice 2:3

Wyniki końcowe przedstawiają się następująco: 
1. miejsce Sokół Sokolniki 10 pkt.
2. miejsce Blaugrana Nekla 9 pkt. 
3. miejsce Sodkiewicz Elewacja Borzykowo 7 pkt.
4. miejsce LZS Sokolniki 6 pkt.
5. miejsce FOR LINK Kołaczkowo 6 pkt.(bezpośrednie spotkanie 0:2)
6. miejsce K&L Gałęzewice 3 pkt.


 

Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Boryny (eliminacje), 12.04.2015 r.:

Grupa I
Oldboys – Białężyce 3:4
K&L Gałęzewice – STAL-POL Kaczanowo 3:2
Sokół Sokolniki – Sodkiewicz Elewacja Borzykowo 2:5
Oldboys – K&L Gałęzewice 2:2
Białężyce – Sokół Sokolniki 1:6
STAL-POL Kaczanowo – Sodkiewicz Elewacja Borzykowo 4:2
K&L Gałęzewice – Sokół Sokolniki 1:4 
Oldboys – STAL-POL Kaczanowo 2:1
Białężyce – Sodkiewicz Elewacja Borzykowo 1:7
Oldboys – Sokół Sokolniki 1:4
Białężyce – STAL-POL Kaczanowo 1:4
K&L Gałęzewice – Sodkiewicz Elewacja Borzykowo 2:5
STAL-POL Kaczanowo – Sokół Sokolniki 3:4
Oldboys – Sodkiewicz Elewacja Borzykowo 4:4
Białężyce – K&L Gałęzewice 0:3

Wyniki I grupy:
1. Sokół Sokolniki 12 pkt.
2. Sodkiewicz Elewacje Borzykowo 10 pkt.
3. K&L Gałęzewice 7 pkt.
4. STAL-POL Kaczanowo 6 pkt.
5. Oldboys 5 pkt.
6. Białężyce 3 pkt.

Grupa II
LZS Sokolniki – Blaugrana Nekla 0:3
Budziłowo – FOR LINK Kołaczkowo 0:2
Blaugrana Nekla – Szafarek Zieliniec 3:1
LZS Sokolniki – FOR LINK Kołaczkowo 5:0
Budziłowo – Szafarek Zieliniec 5:3
Blaugrana Nekla – FOR LINK Kołaczkowo 7:3
LZS Sokolniki – Szafarek Zieliniec 1:0
Blaugrana Nekla – Budziłowo 1:2
FOR LINK Kołaczkowo – Szafarek Zieliniec 3:1
LZS Sokolniki – Budziłowo 2:0

Wyniki II grupy: 
1. Blaugrana Nekla 9 pkt.
2. LZS Sokolniki 9 pkt. (bezpośrednie spotkanie 0:3)
3. FOR LINK Kołaczkowo 6 pkt.
4. Budziłowo 6 pkt. (bezpośrednie spotkanie 0:2) 
5. Szafarek Zieliniec 0 pkt.


Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboys – 29.03.2015r.  Rozgrywki rozegrano systemem „każdy z każdym”. Wyniki  przedstawiają się następująco:
Oldboys  –  Gorazdowo  9:3
Gorazdowo  –  Przyjaciele  5:9
Przyjaciele – Oldboys   5:14
Miejsca:
I miejsce – Oldboys
II miejsce – Przyjaciele
III miejsce – Gorazdowo
Dla wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju zostały ufundowane nagrody w postaci piłek do halówki. Wręczenia dokonał Przew. R. Gm. Z. LZS Edmund Kubis


Gminny Turniej Piłki Ręcznej (22.03.2015 r.)
HANDBALL Kołaczkowo – ZSP TEAM 10:5
Budziłowo – HANDBALL CONTINENTAL 9:5
ZSP TEAM – Budziłowo 6:7 
HANDBALL Kołaczkowo – HANDBALL CONTINENTA 12:1 
HANDBALL Kołaczkowo – Budziłowo 19:9 
ZSP TEAM – HANDBALL CONTINENTA 15:3

Klasyfikacja końcowa drużyn :
I miejsce – HANDBALL Kołaczkowo 6 pkt.
II miejsce – Budziłowo 4 pkt. 
III miejsce – ZSP TEAM 2 pkt. 
IV miejsce – HANDBALL CONTINENTA 0 pkt.


Turniej Tenisa Stołowego – 15.03.2015 r.W zawodach wzięło udział 28 osób.

W kategorii kobiet:
I miejsce – Ewelina Nowak (Borzykowo)
II miejsce – Wioletta Dzienniak (Spławie)
III miejsce – Angelika Kaniewska (Wszembórz)
W kategorii wiekowej do 15 lat chłopców
I miejsce – Dominik Szymański (Borzykowo)
II miejsce – Norbert Szymański (Borzykowo)
III miejsce – Dominik Podlewski (Borzykowo) 
W kategorii wiekowej 15-40 mężczyzn
I miejsce – Konrad Długosz (Borzykowo) 
II miejsce – Maciej Waszak (Kołaczkowo)
III miejsce – Sebastian Mróz (Żydowo)
W kategorii wiekowej powyżej 40 lat mężczyzn
I miejsce – Grzegorz Szymański (Borzykowo)
II miejsce – Wojciech Majchrzak (Bieganowo) 
III miejsce – Zbigniew Kaniewski (Wszembórz)
Dla trzech najlepszych osób w poszczególnych kategoriach Gmina Kołaczkowo ufundowała nagrody w postaci zestawów do ping ponga.


Halowy Turniej Piłki Siatkowej – 08.03.2015r.
Wyniki I grupy
Pogromcy Kartonów – 4TEK TEPM (16:25, 20:25)
4TEK TEPM – Gałęzewice (21:25, 20:25)
Gałęzewice – Pogromcy Kartonów (25:16, 25:14)
Wyniki I grupy
Tas Team Bieganowo – FC Siatkarze (25:19, 25:23)
FC Siatkarze – Team Września (25:15, 18:25,8:15)
Team Września – Tas Team Bieganowo (25:18, 25:17) 
Drużyny grające o III miejsce:
4TEK TEPM – Tas Team Bieganowo (22:25, 25:17, 18:16)
Drużyny grające o I miejsce:
Gałęzewice – Team Września (25:16, 25:21)
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Gałęzewice
II miejsce Team Września. 
III miejsce 4TEK TEPM


Zakończenie Halowej Ligi Piłki Nożnej 2014/2015– 22.02.2015 r. 
W niedzielę 22 lutego br. zakończyły się rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej zorganizowanej przez Radę Gminną Zrzeszenia LZS w Kołaczkowie. Brało w niej udział 10 zespołów. 
W rozgrywkach Ligi rozegrano 72 spotkania i strzelono 743 bramki. Najlepszym zespołem okazał się Old boys (37 pkt.), na drugim miejscu znalazła się drużyna FC Sokolniki (33pkt.), a trzecie miejsce wywalczyła drużyna Era Plast Zieliniec (27 pkt.). Wyróżnienia otrzymali także najlepsi zawodnicy: Królem strzelców został Patryk Krzyżanowski z FC Sokolniki, który strzelił 38 bramek, Królem Asyst został Szymon Hejna z FC Sokolniki (33).
Puchary i statuetki ufundowane przez Gminę Kołaczkowo oraz bony o wartości 800 zł, 700 zł i 600 zł na zakup sprzętu sportowego, najlepszym drużynom wręczyła Wójt Gminy Kołaczkowo Teresa Waszak.


Turnieje piłkarskie dla młodzieży SP i Gimnazjum – 16-17.02.2015 r. 
W poniedziałek rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kołaczkowo. W turnieju wzięło udział 3 drużyn chłopców. Spotkania rozegrano systemem „każdy z każdym”. Łącznie odbyły się 3 spotkania, a wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
Chłopcy:
I miejsce – FC Kołaczkowo
II miejsce – SP Bieganowo
III miejsce – FOX Kołaczkowo 
We wtorek natomiast odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieży Szkół Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo. W turnieju wzięło udział 5 zespołów. Spotkania rozegrano systemem „każdy z każdym” . Łącznie odbyło się 10 spotkań, a wyniki końcowe przedstawiają się następująco: 
I miejsce – Junior Team Borzykowo
II miejsce – Gorazdowo
III miejsce – Promil Team Września


Wyniki i tabela Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2014/2015 <TUTAJ>


Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przew. Rady Gm. Z. LZS w Kołaczkowie – Gorazdowo 19.10.2014 r.

Kolejność spotkań:
K&L Gałęzewice  – LZS Gorazdowo (4:0)
KP Bieganowo – Era-Plast Zieliniec (2:2)
K&L Gałęzewice – KP Bieganowo (0:1)
LZS Gorazdowo – Era-Plast Zieliniec (0:1)
KP Bieganowo – LZS Gorazdowo (4:1)
K&L Gałęzewice – Era-Plast Zieliniec (2:2)

Wyniki końcowe:
I miejsce KP Bieganowo (7 pkt.)
II miejsce Era-Plast Zieliniec (5 pkt.)
III miejsce K&L Gałęzewice (4 pkt.)
IV miejsce LZS Gorazdowo (0 pkt.)


Turniej o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo – 28.09.2014 r.

ELIMINACJE
boisko Gorazdowo 21.09.2014
LZS Gorazdowo – Sokół Sokolniki 2:1
boisko Kołaczkowo 21.09.2014 r. 
For Link Kołaczkowo – K&L Gałęzewice 3:3
K&L Gałęzewice – Era-Plas Zieliniec 1:6
Era-Plast Zieliniec – For Link Kołaczkowo 4:2

FINAŁ
LZS Gorazdowo – For Link Kołaczkowo 1:6
Era-Plast Zieliniec – Sokół Sokolniki 5:2
Mecz o III miejsce: Sokół Sokolniki – LZS Gorazdowo 3:3 (8:9)
Mecz o I miejsce: Era-Plast Zieliniec – For Link Kołaczkowo 1:2.


Wyniki XXXIII Biegu o Złoty Kłos – 13.07.2014 r. <TUTAJ>


 

Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboys – 29.03.2015r.  Rozgrywki rozegrano systemem „każdy z każdym”. Wyniki  przedstawiają się następująco:
Oldboys  –  Gorazdowo  9:3
Gorazdowo  –  Przyjaciele  5:9
Przyjaciele – Oldboys   5:14
Miejsca:
I miejsce – Oldboys
II miejsce – Przyjaciele
III miejsce –  Gorazdowo
Dla wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju zostały ufundowane nagrody w postaci 
piłek do halówki. Wręczenia dokonał Przew. R. Gm. Z. LZS Edmund Kubis

Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2015/2016 z dnia 17.01.2016 r. (XIII kolejka)
STAL-POL Kaczanowo – Sokół Sokolniki 11:2
FC Sokolniki – For Link Kołaczkowo 5:8
Oldboys – FC Grabowo Król. 4:7
Zieliniec Szafarek – TEAM Krzywa Góra 3:4
K&L Gałęzewice – TW Kołaczkowo 4:8
Budziłowo – wolne