Na konkurs „Eko-stworek z klasą” do Biblioteki Publicznej w Kołaczkowie dostarczono 8 prac. Jury w składzie: Olga Pietrzykowska (Ochrona środowiska), Monika Jazic (Gospodarka odpadami) postanowiło przyznać:

NAGRODĘ GŁÓWNĄ klasie III ze Szkoły Podstawowej w Grabowie Królewskim (wych. Anna Zimna). Zwycięska klasa otrzymuje zestaw trzech gier o tematyce ekologicznej, a każdy uczeń torbę ekologiczną z gadżetami.
WYRÓŻNIENIE klasie I ze Społecznej Szkoły Podstawowej we Wszemborzu (wych. Iwona Waszak). Nagrodą jest planszowa gra ekologiczna oraz książka.
Pozostałe klasy biorące udział w konkursie otrzymują książkowe upominki pocieszenia. Nagrody można odbierać do końca tygodnia w Bibliotece Publicznej w Kołaczkowie w godzinach otwarcia.