O nas

Gminny Ośrodek Kultury im. Wł. Reymonta w Kołaczkowie jest samorządową wielofunkcyjną instytucją kultury, prowadzącą działalność we wszystkich sołectwach Gminy Kołaczkowo. Instytucja zajmuje się szeroko rozumianym upowszechnianiem kultury poprzez organizowanie licznych imprez kulturalno-rozrywkowych i sportowo-rekreacyjnych. Prowadzi działalność wydawniczą i promocyjną gminy. Organizuje koncerty muzyczne, warsztaty, konkursy (literackie, plastyczne, fotograficzne), przeglądy muzyczne i wystawy. Nasze najważniejsze cykliczne imprezy kulturalne to: Rajd Reymontowski, Szansa na sukces i Wieczór z Reymontem. Zainteresowani aktywnością sportową mogą uczestniczyć w wielu imprezach rekreacyjno-sportowych i turniejach, np. piłki nożnej, siatkowej, koszykowej, tenisa stołowego, rajdzie rowerowym, Spartakiadzie Zimowej czy Biegu o Złoty Kłos. Siedziba Gminnego Ośrodka Kultury mieści się w zabytkowym pałacu.

Ważne wydarzenia

Orange - na stronę główną