Kubańskie popołudnie w październiku

Poznawać piękno i kulturę innych krajów to jest mój cel, a zarazem obowiązek, by to piękno prezentować w naszym kraju osobom, które marzą o tym by to zobaczyć, ale nie mają odwagi wyruszyć w daleką podróż – w jednym z wywiadów powiedział Ryszard Sobolewski. Z takim oto przesłaniem zapraszamy Państwa na autorską wystawę fotograficzną pt. „Kuba - Perła Antyli”. Oprócz wystawy odbędzie się koncert i występ przepięknych tancerek z zespołu Tropi Cuba oraz kiermasz rękodzieła. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Spotkajmy się w sobotę 28 października 2017 r. o godz. 15:00 w sali Urzędu Gminy w Kołaczkowie. Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o odbiór nieodpłatnych zaproszeń w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołaczkowie.

Otwarcia wystawy dokona J.E. Ambasador Republiki Kuby – Jorge Marti Martinez.

ZOBACZ NOWOŚCI

Gminny Ośrodek Kultury Kołaczkowo, opracowanie G. Ordan & A. Janasik 2014