Biblioteki Publiczne Gminy Kołaczkowo od 22 marca 2021 do odwołania ogranicza swoją działalność.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca br. oraz rekomendacjami Biblioteki Narodowej wprowadzamy nowe zasady wypożyczania zbiorów wyłącznie w formie bezkontaktowej przy wejściu do budynku, z zachowaniem odpowiednich wymogów sanitarnych.

Procedura:

• Czytelnik zamawia publikacje telefonicznie lub mailowo w wybranej bibliotece (niezbędne podanie imienia i nazwiska),
  • Dane kontaktowe do poszczególnych placówek dostępne są na naszej stronie internetowej gokkolaczkowo.pl
  • Na stronie dostępny jest również katalog biblioteki (SOWA), w którym można sprawdzić zbiory gminnych bibliotek,
  • w umówionym terminie Czytelnik odbiera skompletowane zamówienie przy wejściu do biblioteki.

W przypadku trudności z dodzwonieniem się do wybranej biblioteki prosimy o kontakt pod nr tel. 614385078.

Biblioteka Publiczna w Kołaczkowie  tel. 614385313
Biblioteka Publiczna w Borzykowie  tel. 614385246
Biblioteka Publiczna w Sokolnikach tel. 614385964
Biblioteka Publiczna w Grabowie Królewskim  tel. 614385078 lub 509 243 577.
e-mail: gokkolaczkowo@wp.pl

Termin zwrotu aktualnie wypożyczonych książek zostaje automatycznie przedłużony.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz Facebooka, gdzie na bieżąco będziemy informować o wszelkich zmianach.