Czas na rozwiązanie konkursu dotyczącego zamurowanych drzwi. Bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie. Stwierdziliśmy po czasie, że więcej pytań o to, co jest za drzwiami zadali dorośli. Część z nich deklarowała nawet chęć rozbiórki zamurowanych drzwi 🙂 Konkurs przeznaczony był jednak dla dzieci i młodzieży z gminy Kołaczkowo.
Otrzymaliśmy 8 prac. Były to, jak już pewnie wiecie, prace bardzo różnorodne. Pojawił się więc problem, jak wszystko ocenić. Była praca plastyczna, opowiadania, filmy, coś na kształt gry komputerowej, wiersze, czy efekt zabawy programem do montażu filmów. Zaskoczyliście nas tymi pracami kompletnie. Dlatego o pomoc w ocenie poprosiliśmy aż pięć osób:

• panią Annę Janasik – bibliotekarkę z Kołaczkowa,
  • panią Bernadetę Budaszewską – bibliotekarkę z Sokolnik i Borzykowa,
  • pana Grzegorza Ordana – naszego informatyka i nauczyciela w ZSZ we Wrześni,
  • pana Aleksego Olejniczaka – autora bajek i opowiadań,
  • pana Jakuba Liberkowskiego – aktora, reżysera i twórcę ImprovStudio.

Nasi jurorzy nie mieli łatwego zadania. Każdy indywidualnie i bez konsultacji mógł przyznać pracom od 1 do 10 punktów. Zebraliśmy całą punktację i wiemy już wszystko. Oto trzy najwyżej ocenione prace:

Jesteśmy natomiast zachwyceni wszystkimi przesłanymi pracami. Każdy z uczestników konkursu otrzyma małą nagrodę. Skontaktujemy się z wszystkimi już niedługo.

Oto pozostałe prace: