Biblioteki publiczne gminy Kołaczkowo ponownie są otwarte, jednak z różnych przyczyn nie codziennie. Dlatego przed każdą planowaną wizytą prosimy o kontakt telefoniczny w celu upewnienia się, czy placówka w danym dniu jest czynna:

Kołaczkowo – 61 438 53 13
Borzykowo – 61 438 52 46
Sokolniki – 61 438 59 64
Grabowo Król. – 61 438 50 78,  61 438 53 13 lub 509 243 577

W placówkach obowiązują obostrzenia i procedury, z którymi muszą liczyć się wszyscy, którzy zechcą wypożyczyć książkę do domu lub postanowią ją zwrócić.

Zbiory udostępniane są w reżimie sanitarnym, nie ma wolnego dostępu do półek. Obowiązuje limit – 1 osoba na 15m². Przypominamy że przy wejściu należy zdezynfekować ręce, a w bibliotece należy mieć cały czas zasłonięte usta i nos.

Każda książka, która wracać będzie do biblioteki, zanim ponownie zostanie udostępniona kolejnym Czytelnikom będzie musiała przejść 3-dniową kwarantannę.

Warto wcześniej wyszukać wybrane pozycje w katalogu elektronicznym i podać tytuły umawiając się na wizytę w bibliotece.

Nadal nie ma możliwości skorzystania ze stanowisk komputerowych.