W niedzielę 18 października 11 utalentowanych młodych ludzi stanęło na scenie w blasku jupiterów i pochwaliło się swoimi umiejętnościami wokalnymi. W tym dość trudnym czasie inaczej niż to było w latach poprzednich, zmuszeni byli śpiewać do bardzo nielicznej kilkunastoosobowej publiczności. Szansa na sukces 2020 miała zupełnie inny wymiar. Postanowiliśmy jednak przeprowadzić ten konkurs z kilku powodów. Po pierwsze młodzież jeszcze w lutym i styczniu intensywnie się do niego przygotowywała, po drugie temat konkursu ciągle powracał, po trzecie konsultowaliśmy wszystko z rodzicami i ci również mieli chęć ku temu, by ich dzieci śpiewały. Dołożyliśmy starań, by było bezpiecznie, kameralnie i komfortowo. 

Nie wszystko się udało. W pracach jury nie mogła wziąć udziału pani Daria Kutkowska która przygotowywała do konkursu młodych ludzi. Przez kilka miesięcy zmieniła się także sytuacja niektórych występujących – nowe szkoły, zmiany miejsca zamieszkania itp. Z konkursu wycofały się trzy osoby, a w ostatniej chwili czwarta zgłosiła niedyspozycję. Mimo to 11 piosenkarzy pokazało swój niezaprzeczalny talent i dzięki temu jury złożone z Martyny Duszki, Jakuba Liberkowskiego i Roberta Fajkowskiego miało naprawdę ciężki orzech do zgryzienia.

Wszystkie występy zostały zarejestrowane i już niedługo ukażą się na naszym kanale youtube. Poniżej pełna lista nagrodzonych, choć jak stwierdziło jury nagroda należała się każdemu. Finaliści dzięki uprzejmości pana Roberta Fajkowskiego będą mogli nagrać swoja piosenkę w jego małym studio nagraniowym. Jesteśmy pewni, że będzie to dodatkowa pamiątka. A może i my wydamy taka płytę? Kto wie…

Kategoria klasy  0-3
Hanna Bednarek – nagroda

Kategoria  klasy  4-6
Katarzyna Cieślak – nagroda
Wiktoria Wysakowska – wyróżnienie

Kategoria klasy 7/8/ponadpodstawowe
Jessika Rusinek – nagroda
Ewelina Lis – wyróżnienie
Nikola Szady – wyróżnienie
GALERIA


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Rozmiar czcionki
Kontrast