Powoli ruszają inicjatywy wybrane do realizacji w ramach programu Narodowego Centrum Kultury – Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne.

Przypomnijmy – GOK Kołaczkowo jest beneficjentem tego programu. W jego ramach miało zostać zorganizowanych od 3 do 7 inicjatyw kulturalnych zgłoszonych i przeprowadzonych przez mieszkańców gminy Kołaczkowo. Program w swojej strukturze podzielony jest na dwie części. Pierwszą cześć zakończyło stworzenie diagnozy i w konsekwencji wybór inicjatyw, jakie zostały zgłoszone. Podczas specjalnego spotkania, w obecności przedstawiciela NCK i przy współpracy z animatorem pracującym nad diagnozą wybrano siedem pomysłów, które zostaną zrealizowane jesienią tego roku.

Dziś przedstawiamy jedną z inicjatyw.

Pomysł zgłoszony przez Roberta Fajkowskiego (przy współpracy z Jakubem Perą) mieszkańca Borzykowa, to bardzo ciekawa i złożona inicjatywa. Nie ogranicza się do jednej płaszczyzny, ale wykorzystuje kilka form i stwarza okazje do kilku ciekawych wydarzeń. Mowa o przedstawieniu talentów mieszkańców gminy Kołaczkowo. Z założenia owe umiejętności i zdolności mogą dotyczyć wszelakich dziedzin ekspresji kulturalnej. Ale nie tylko. Wszystko czym można się zaprezentować, co dotyczy ciekawych zdolności lub aktywności. W tym również umiejętności sportowych.

Inicjatorzy pomysłu przewidują specjalne szkolenia dla uczestników programu, a finalnie również rejestrację ich umiejętności.

Bardzo mocno zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji, do zapoznania się z REGULAMINEM, ale również do kontaktu i zadawania pytań. Każdy uczestnik zostanie potraktowany indywidualnie i jesteśmy pewni, że nic nie przejdzie bez echa.

Śpiewasz, malujesz, rzeźbisz, masz talent sportowy, umiejętność, której można ci pozazdrościć, pasję którą chciałbyś się podzielić? To propozycja dla Ciebie!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Rozmiar czcionki
Kontrast