Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy iż nasz bieg nie otrzymał zgody służb Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Podstawą do odmowy okazała się negatywna opinia na temat biegu wydana przez Wojewódzką Komendę Policji w Poznaniu.

KWP Poznań zaopiniował bieg negatywnie z powodu sytuacji epidemiologicznej, konkretnie wskazując, że jako organizatorzy nie jesteśmy wstanie zabezpieczyć trasy pod kątem pojawienia się na niej nadmiernej liczby kibiców. (§6 ust 10 pkt. 2b Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii). Alternatywą mogłaby być drastyczna zmiana trasy – jednak na to w tak krótkim czasie się nie zdecydowaliśmy.
Decyzji nie komentujemy, wiemy, że organizatorzy innych biegów mają podobne problemy, cieszymy się również tym, że ostatnio odbyło się kilka imprez biegowych gdzie takich zastrzeżeń nie było.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w 39 Kłosa: sponsorom, strażakom, wolontariuszom. Podziękowania również dla KPP we Wrześni za okazaną pomoc. Zaczynając przygotowania do tegorocznej edycji Kłosa liczyliśmy się z trudnościami. Mamy jednak nadzieję, że choć nasza impreza nie odbędzie się w dedykowanym jej terminie (zawsze druga niedziela lipca) to, że jednak w tym roku uda się przeprowadzić zawody biegowe w Gminie Kołaczkowo.

Informacja, co do zwrotu wpłat za pakiet startowy.
Przedstawiamy Wam trzy opcje i tylko od Was zależy na co się zdecydujecie:

Opcja nr 1 zwrot wpisowego – jedyne co trzeba zrobić to wysłać sms na numer 509 243 577- w treści wpisując swoje imię i nazwisko

Opcja nr 2 – czekacie na propozycję nowego biegu- powinna ona pojawić się w ciągu dwóch tygodni, już teraz wiemy, że może to być jedynie trasa „leśno-polna” bieg asfaltem nie wchodzi w grę. W momencie gdy ogłosimy datę i miejsce zawodów będzie tydzień czasu na to by się zdecydować- jeśli nie będzie komuś pasowało- opcja nr 1 i po kłopocie. Tak samo jeśli coś nam nie wypali- bo to jednak kilka spraw trzeba dograć- wtedy zwracamy wpisowe automatycznie.

Opcja nr 3 – zostawiacie wpisowe i startujecie w nowym biegu.

Przepraszamy za utrudnienia, ale te formalności są naszą koniecznością. Dziękujemy za zrozumienie!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Keyboard Shortcuts

g then h → home Go to front page
g then l → login Go to login page
g then d → dashboard Go to admin dashboard
g then c → comment Go to comment edit page
g then t → themes Go to themes page
g then p → plugins Go to plugins page
g then u → users Go to users page
g then s → settings Go to settings page
? → help Toggle the help area
/ → search Focus the search box
d → debug Toggle the debug bar
r → reload Reload the current page
e → edit Edit current post
p then a → post all All post listing
p then n → post new Create new post
Shift + p then a → page all All page listing
Shift + p then n → page new Create new page
Rozmiar czcionki
Kontrast