Program Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne powraca. Pierwszym krokiem jest uruchomienie ankiety – co niniejszym czynimy. Ankieta skierowana jest do mieszkańców Gminy Kołaczkowo i bardzo pomoże nam stworzeniu specjalnej diagnozy, która w ramach programu zobowiązani jesteśmy opracować.

Prosimy mocno Was wszystkich o to, by kliknąć w poniższy link i odpowiedzieć na kilkanaście pytań. Nie zabierze to wiele czasu…a będzie dla nas nieocenioną pomocą.

A już w przyszłym tygodniu 26 czerwca o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych, posiadających pomysły na wydarzenia kulturalne na specjalne spotkanie, podczas którego wyjaśnimy, jak można zdobyć pieniądze na własne pomysły. Obiecujemy, że wcale nie będzie to trudne czy przesadnie uciążliwe.

Mamy już pewną kolejność, najpierw ankieta, a w przyszły piątek spotkanie w GOK o godzinie 18.00 . Niedługo wskoczy tu jeszcze pewien mały konkurs dla najmłodszych…. Obserwujcie nas bacznie!