Na tegoroczną edycję „Wieczoru z Andersenem” zaplanowaliśmy wyjątkowe zajęcia biblioteczne, które pobudzą wyobraźnię, nauczą logicznego myślenia i rozwiną zdolności plastyczne oraz – oczywiście – zbliżą uczestników do literatury. Hasło wieczornego spotkania brzmi: Gdzie podziały się książki Andersena? – czyli młodzi detektywi na tropie bibliotecznej zagadki. Uczestnicy będą musieli wykonać kilka zadań i rozwikłać nie lada tajemnicę. Zapraszamy dzieci z klas I-VI szkół podstawowych gminy Kołaczkowo. Ilość miejsc ograniczona!!! Zajęcia odbędą się w piątek 27 marca 2020 w godz. 19:00-22:00. Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się na plakacie.