Już po raz 28. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej Polsce. Tym razem finał odbywa się pod hasłem „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypada na 12 stycznia, czyli już w najbliższą niedzielę. Wolontariusze zbierać będą pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej w gminie Kołaczkowo zaplanowano szereg atrakcji. Na scenie wystąpią dzieci ze szkół gminy Kołaczkowo. Odbędą się m.in. pokazy pierwszej pomocy, zajęcia z sensoplastyki i pojedynek w warcaby. Przygotowano także pokaz makijażu oraz oczywiście charytatywne licytacje. Mamy wiele ciekawych fantów! Będzie artystycznie, głośno, radośnie i słodko…Około 19:30 zaplanowano koncert Piotra i Anastazji Nowak, a finał zakończy Światełko do Nieba. Bądźcie z nami podczas 28. Finału WOŚP! Szczegóły na plakacie.

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *