Jak co roku koniec listopada upływa w bibliotekach bardzo pluszowo, przytulnie i misiowo. Przez cały tydzień od 25.11 wspólnie z dziećmi celebrowaliśmy Święto Pluszowego Misia. Odwiedziły nas dzieci z zerówek z: Kołaczkowa, Wszemborza, Grabowa Królewskiego, a w Sokolnikach przedszkolaki i zerówka. Wszystkie dzieci wykazały się doskonałą znajomością misiów bajkowych, nawet tych mniej znanych, jak Coralgol, Baloo, czy Yogi. W bibliotekach czytaliśmy bajki o misiach, rozwiązywaliśmy zadania, bawiliśmy się w detektywów, dzieci w Kołaczkowie i Grabowie Królewskim stworzyły misie z filcu, a w Sokolnikach powstały niedźwiadki polarne. Na zakończenie wszyscy skosztowali misiowych ciasteczek oraz otrzymali soczek.
GALERIA Kołaczkowo i Grabowo Królewskie
GALERIA Sokolniki