Piknikiem przed dworkiem Reymonta w Kołaczkowie podsumowaliśmy akcję „Wakacje z GOK-em”. Przez całe lato, w każdym tygodniu staraliśmy się wyjść z ciekawą ofertą spędzenia wolnego czasu. Było zabawnie, ciekawie, pouczająco i aktywnie. W wakacje wyjechaliśmy m.in. do kina, OEL w Grodźcu, Deli Parku czy na basen, odwiedziliśmy Radio Września, odbyły się zajęcia metodą Marii Montessori, warsztaty lepienia z gliny, odwiedziło nas Mobilne Laboratorium, odbyły się Mistrzostwa FIFA i pikniki biblioteczne.
W czwartkowe popołudnie również przygotowaliśmy moc atrakcji. Były zamki dmuchane z Dino Świata, malowanie twarzy, rebus z nagrodami, zabawa piaskiem kinetycznym, malowanie farbami, panie z firmy KREATYWNI z Konina prowadziły animacje, a chętni mieli okazję wybrać się na przejażdżkę po Kołaczkowie mini kolejką. Nie zabrakło darmowych pyszności. Dziękujemy Sołtys Grabowa Królewskiego Pani Małgorzacie Jakubowskiej za pyszne obwarzanki. Świetniej zabawy nie zepsuł nawet padający deszcz. Wspólne harce kontynuowaliśmy w sali pałacu Reymonta.

Jedna z atrakcji pikniku