Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczkowie zaprasza do wzięcia udziału w wyjeździe do parku edukacyjno-rozrywkowego Deli Park Trzebaw / Rosnówko. Wycieczka planowana jest na 12 sierpnia 2019. Na uczestników czeka moc atrakcji m.in. prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, park miniatur, mini zoo, podniebna Eko-Wioska oraz dmuchańce. Koszt wycieczki to 38 zł/os. (22 zł wstęp, 16 zł posiłek). Zapisy wraz z wpłatami przyjmujemy do wyczerpania limitu miejsc od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-14:00 w siedzibie GOK. Prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu akcji „Wakacje z GOK-em” oraz wydrukowanie ZGODY(str. 3) i przyniesienie jej w dniu wyjazdu. Zbiórka w Kołaczkowie na placu Reymonta. Wyjazd zaplanowano o godz. 08:30.