Grasz z kumplami w piłkę ? Macie zespół? Jesteście gotowi zmierzyć się z innymi zespołami?
To mamy coś dla Was.
15 lipca- w poniedziałkowe popołudnie- od godziny 15:00 na Orliku w Kołaczkowie organizujemy turniej piłkarski dla dzieciaków z Gminy Kołaczkowo. Dokładny system rozgrywek podamy w momencie, kiedy będziemy mieli zapisane zespoły- ale już teraz możemy powiedzieć, co w naszym turnieju będzie się działo na 100%. Po pierwsze gramy na małe bramki na połowie boiska Orlik. To oznacza, że w zespole na boisku będzie przebywało tylko 4 zawodników- 3 w polu i 1 bramkarz. Cała drużyna może mieć 6 zawodników- czyli tylko 2 rezerwowych.
Rozgrywki przeprowadzimy w dwóch kategoriach wiekowych- dla zawodników w wieku 4-6 klasa i dla zawodników w wieku 7-8 klasa i 3 gimnazjum (tak wliczamy w to absolwentów) rozgraniczenie dotyczy zakończonego roku szkolnego (czyli np. gdy ktoś właśnie przeszedł do 4 klasy z 3 nie będzie mógł brać udziału w zawodach).
Jak możecie zapisać swoją drużynę:
– należy zdobyć zgody rodziców na udział w turnieju, zgoda znajduje się, jako załącznik w regulaminie wakacyjnym,
– należy zapisać na liście wszystkich zawodników, którzy będą w drużynie- nie może ich być więcej niż 6 (jeden powinien być bramkarzem), musicie tez wymyślić nazwę dla drużyny,
– należy zadzwonić pod numer 509 243 577 i zgłosić swoja drużynę, oraz na adres mailowy gokkolaczkowo@wp.pl przesłać listę zawodników, drużynę powinna zgłaszać osoba dorosła,
– należy zapewnić sobie opiekę dorosłej osoby- kogoś z kim będziemy mogli się skontaktować bo będziemy chcieli potwierdzić Wasz start w turnieju.
Długość jednego meczu nie będzie większa niż 20 minut. Jeśli zgłosi się wiele zespołów- wtedy mecze będą krótsze. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w postaci pucharów.
Organizator nie zapewnia transportu, nie zapewnia również opieki nad zespołami (każdy zespół powinien mieć dorosłego opiekuna).
No i na koniec- każda drużyna musi opłacić 30 zł wpisowego- po 5 zł od zawodnika.
Turniej pucharowy nie odbędzie się, jeśli zgłosi się mniej niż 3 drużyny w kategorii wiekowej.
Zapisy od 8 do 12 lipca w godzinach 10:00-16:00.

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *