Szanowni Rodzice

Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczkowie pragnie od połowy września 2019 umożliwić Waszym dzieciom uczestnictwo w zajęciach pomagających rozwijać ich kompetencje i talenty. Z tego powodu prowadzimy obecnie rozmowy z osobami gotowymi poprowadzić odpowiednie koła zainteresowań. Mimo iż do września pozostało jeszcze wiele czasu- niniejsze propozycje są próbą uzyskania informacji o Państwa zainteresowaniu na proponowane i organizowane przez nas aktywności.

Nauka gry na pianinie/keyboardzie

– zajęcia prowadzone przez pana Kamila Ignaszaka, absolwenta Akademii Muzycznej im. Ignacego Paderewskiego w Poznaniu, który jako solista i kameralista koncertuje na terenie kraju i zagranicą. Jego uczniowie zdobywają nagrody i wyróżnienia na konkursach muzycznych. Zajęcia prowadzone byłyby pod egidą Studia Muzycznego MUSIC-ART, które pan Kamil prowadzi od kilku lat we Wrześni i Pyzdrach.

 Klub szachowy

– nauka gry w szachy to doskonała okazja do tego, by stymulować rozwój intelektualny własnego dziecka, rozwijają wyobraźnię przestrzenną i poprawia umiejętności matematyczne ucząc logicznego myślenia. Proponowane przez nas zajęcia odbywałyby się w ramach Akademii Szachowej- prowadzonej przez Jacka Zielińskiego (posiadającego kwalifikacje trenerskie), który z sukcesem od dwóch lat prowadzi podobne zajęcia z dziećmi i młodzieżą na terenie Wrześni, jego podopieczni biorą udział w turniejach szachowych. W założeniu zajęcia prowadzone mają być dwa razy w tygodniu, po godzinie na jedno spotkanie.

Po więcej informacji, a także w celu zgłoszenia zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
gokkolaczkowo@wp.pl
– 509 243 577
PLAKAT
Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *