Niemal 200 uczestników zgromadziło się na starcie jubileuszowego 10. Rajdu Rowerem po Książkę. Start nastąpił przy Bibliotece Publicznej w Grabowie Królewskim, gdzie panie z Koła Gospodyń Wiejskich częstowały rowerzystów pysznymi wypiekami. Trasa wiodła szlakiem bibliotek publicznych. Po drodze uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia się w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych.  Na mecie w Kołaczkowie każdy rowerzysta, który oddał kartę uczestnika otrzymał upominek oraz ciepły posiłek. Wręczono także książki dla szczęśliwców konkursu z wiedzy o regionie oraz nagrody rzeczowe. Te najcenniejsze otrzymali Pan Stanisław Podlewski z Bieganowa oraz Pan Zbigniew Szarzyński z Wrześni.
Więcej zdjęć TUTAJ