Noc Muzeów przypada w tym roku z 18 na 19 maja. Tej nocy kilkadziesiąt instytucji kultury i sztuki ponownie udostępni swoje zbiory dla wszystkich zwiedzających. Wydarzenie ma za zadanie promować polską kulturę i tradycję. Dla wielu osób, Noc Muzeów jest jedną z niewielu okazji, na zapoznanie się z eksponatami zgromadzonymi w muzeach, ze względu na dogodny czas. To wydarzenie stanowi okazję do lepszego poznania własnego miejsca zamieszkania oraz do zapoznania się z jego historią. W tegorocznej edycji Nocy Muzeów Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczkowie również udostępni wnętrza swojej siedziby zwiedzającym, a poza tym pracownicy i sympatycy GOK przygotowali moc atrakcji. Zapraszamy na Noc Muzeów w klimacie PRL w godzinach 18:00-23:00. Szczegóły na PLAKACIE.