7 kwietnia 2019 zapraszamy na konkurs piosenki „Szansa na Sukces”. Jest to cykliczna impreza muzyczna, której początków należy upatrywać już w latach ’90 XX wieku. Przez wszystkie lata na scenie kołaczkowskiej „Szansy..” przewinęło się kilkuset małoletnich artystów, publiczność mogła zobaczyć całe spektrum talentów i obcować z najróżniejszymi wersjami znanych utworów. Konkurs odbędzie się na sali sesyjnej Urzędu Gminy w Kołaczkowie. Początek o godz. 16:00.
Jury tegorocznej edycji:
Jolanta Tamborska – animatorka zabaw dziecięcych, nauczycielka muzyki w przeszłości, ale i aktywny muzyk. Pani Jola ma wspaniałe rozeznanie, jeśli idzie o dziecięce talenty – nie tylko wokalne.
Joanna Dolata – wokalistka jazzowa, trenerka wokalna, absolwentka szkół muzycznych, mająca w swoim dossier występy z takimi artystami jak Maryla Rodowicz, Paweł Kukiz, Lady Punk. Pani Joanna brała również udział w produkcjach TVN oraz co bardzo ciekawe dwukrotnie była laureatką telewizyjnej „Szansy na sukces” i była nagradzana na międzynarodowych przeglądach wokalnych. To co niesamowicie istotne – pani Joanna będzie przeprowadzała z naszymi artystami warsztaty wokalne, podczas których postara się wydobyć z nich największe umiejętności i zniwelować braki.
Piotr Nowak – muzyk, kompozytor, właściciel studia nagrań, wokalista, multiinstrumentalista występujący na scenie z Robertem Chojnackim, na co dzień gra również z legendą polskiego rocka Felicjanem Andrzejczakiem (wokalistą Budki Suflera), nagrywa i realizuje program „Jaka to melodia”.

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *