Ferie zimowe 2019 zbliżają się wielkimi krokami.  W tym roku uczniowie z Wielkopolski, wraz z uczniami z województw lubuskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego i świętokrzyskiego, odpoczywają jako pierwsi. Jeśli nie mają Państwo pomysłu, jak zagospodarować czas wolny swoim pociechom zapraszamy do bibliotek na zajęcia „Wielkie hece w bibliotece!!!”. Spotkania te zróżnicowane są formami i charakterem prowadzenia zajęć w poszczególnych placówkach, łączy je jednak wspólny mianownik – książka. Możemy zdradzić, że wyruszmy po skarb piratów, udamy się  w kosmiczną podróż i wcielimy się w role cukierników. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Szczegóły na plakacie.