Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczkowie zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty pod nazwą „Junior – Senior & FIT. Jest to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Gnieźnie przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie skierowany do grupy osób, które chcą poprawić swoją kondycję, aktywnie wypocząć, spędzić miło czas oraz zrelaksować się. Zajęcia ruchowe będą odbywać się w dworku Reymonta w Kołaczkowie w środy od godz. 18:00. Początek cyklu zaplanowano na 5 grudnia 2018 r. Zajęcia są bezpłatne. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr telefonu 614385078.