Stowarzyszenie Strzelecko – Rekreacyjne "OGOŃCZYK" zaprasza na bezpłatne warsztaty realizujące zakres II Projektu Grantowego "Przedsięwzięcie aktywizujące mieszkańców obszaru LGD – szkolenia" pn. "Z kaligrafią za pan brat".
Pierwsze spotkanie grupy z Kołaczkowa odbędzie w Gminnym Ośrodku Kultury (biblioteka, I piętro) we wtorek 16 października 2018 r. o godz. 16:00.
Projekt grantowy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność". Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020