Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu „Zakładka do książki” za przyniesione prace. Do bibliotek publicznych dostarczono w sumie 41 zakładek. Niektóre z nich niestety nie spełniały wymogów regulaminowych. Komisja konkursowa po burzliwych obradach postanowiła przyznać pięć wyróżnień.

Lista laureatów w kolejności alfabetycznej:
Amelia Dolatkiewicz z Borzykowa (starannie wykonana przeplatana zakładka),
Zuzanna Filipiak z Gorazdowa (pomysłowa zakładka przedstawiającą wieżę Roszpunki),
Hanna Hoffman z Gorazdowa (estetycznie zrobiona zakładka narożna),
Franciszek Pohl z Łagiewek (za ciekawą zakładkę w formie Minionka),
Maria Staszak z Szamarzewa (zakładka z elementami haftu matematycznego).

Wyróżnionych uczestników konkursy prosimy o odbiór nagród w postaci zestawów plastycznych w Bibliotece Publicznej w Kołaczkowie do 10.10.2018 r. Pozostali autorzy prac otrzymują upominek pocieszenia w postaci ołówka zabawki.